O nas

Witajcie na stronie STUDIO NO STRESS!

Wszystkie zajęcia w naszym Studio mają jedno wspólne przesłanie: mniej stresu, więcej miejsca na spokój i radość w codziennym życiu rodzinnym, towarzyskim i zawodowym.

Wszelka aktywność, która zbliża Cię do równowagi umysłu i ciała, do poprawienia relacji rodzinnych, do szybszej i łatwiejszej regeneracji, minimalizuje sam stres i jego skutki, jest dla Ciebie po prostu DOBRA.

Tylko tyle i aż tyle.

ZAPRASZAMY!

NASZ ZESPÓŁ

 


JOANNA

Inspiruje ludzi do spojrzenia na siebie i życie z nowej perspektywy. Wyznaje zasadę, że nigdy nie jest ani za wcześnie ani za późno na cokolwiek. Wdzięczna ludziom, których spotyka na swojej drodze, po prostu za to, że są.

Linia rozwoju

Filolożka – Nauczycielka języków obcych – Przedsiębiorczyni –  Z miasta na wieś – Masaż Dotyk Motyla –  Sekretarz Polskiego Stowarzyszenia TRE ® – Certyfikowana Providerka TRE ® – ukończone szkolenie na terapeutę w nurcie Psychologii Transpersonalnej – Mindfulness i Mindfulness Compassion.

AGNIESZKA

Budzi ludzkie ciała i przywraca im witalność. Kocha życie. Stale tworzy, inspirując się naturą i ciekawymi ludźmi. Dla natury świadomie porzuciła miasto i auto. Pasjonuje się integralnym podejściem do zdrowia w nurcie refleksologii. Jeśli poszukujesz spokoju, to jest jego ucieleśnieniem. Miłośniczka dobrej herbaty, czasem sama je komponuje.

Linia rozwoju

Plastyczka    Projektantka wnętrz    Z miasta na wieś     Karate Fudokan    Pilates (Certyfikowana Instruktorka wielopoziomowa)    Ogrodnictwo (na serio uprawia swoje zioła, warzywa i owoce w całkowitej harmonii z otaczającą naturą) – Mindfulness – Refleksologia (stopy, dłonie, twarz, głowa)