O nas

Witajcie na stronie STUDIO NO STRESS!

Wszystkie zajęcia w naszym Studio mają jedno wspólne przesłanie: mniej stresu, więcej miejsca na spokój i radość w codziennym życiu rodzinnym i zawodowym.

Wszelka aktywność, która zbliża Cię do równowagi umysłu i ciała, do poprawienia relacji rodzinnych, do szybszej i łatwiejszej regeneracji, minimalizuje sam stres i jego skutki, jest dla Ciebie po prostu DOBRA.

Tylko tyle i aż tyle.

ZAPRASZAMY!

NASZ ZESPÓŁ

 


JOANNA

Inspiruje do spojrzenia na siebie i życie z nowej perspektywy. Wyznaje zasadę, że nigdy nie jest ani za wcześnie ani za późno na cokolwiek. Wdzięczna ludziom, których spotyka na swojej drodze, po prostu za to, że są.

Linia rozwoju

Filolożka – Nauczycielka języków obcych – Przedsiębiorczyni –  Z miasta na wieś – Prezeska lokalnego stowarzyszenia – Certyfikowana Providerka TRE – ukończone szkolenie na terapeutę w nurcie Psychologia Transpersonalna

AGNIESZKA

Budzi ludzkie ciała i przywraca im witalność. Raduje się z istnienia, kocha życie, otwarta na wiedzę i rozwój osobisty, Wciąż tworzy, inspiruje ją piękno przyrody, ciekawi ludzie i spokój. Miłośniczka dobrej herbaty.

Linia rozwoju

Plastyczka    Projektantka wnętrz    Z miasta na wieś     Karate Fudokan (bo to fun)    Pilates (Certyfikowana Instruktorka wielopoziomowa)    ogrodnictwo i zielarstwo (pasja i odpoczynek) – Refleksolożka (stopy, dłonie)

 

 

 

WSPÓŁPRACUJĄ  Z  NAMI

 


ROBERTA

W życiu kieruje się ciekawością. Nieustannie się rozwija na szkoleniach i warsztatach oraz uczestnicząc w konferencjach. Miłośniczka dobrej lektury, przyrody i kotów, pasjonatka niebanalnych roślin i ziół.

Linia rozwoju

Pedagog – Terapeutka zajęciowa – Z miasta na wieś – Rolniczka – Certyfikowana Providerka TRE – Powrót do miasta – Arteterapia – Praca z genogramem – Terapeutka EMDR – Hipnoza ericksonowska – Terapeutka metodą NARM – Praca ze snem i śnieniem

ALICJA

Pasjonuje się tańcem ekspresyjnym i twórczością intuicyjną. Interesuje się pracą z ciałem w różnych ujęciach oraz ekspresją twórczą. Prowadzi cyklicznie autorskie warsztaty Tańca Ekspresyjnego oraz warsztaty malowania intuicyjnego i rysowania mandal. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu. W wolnych chwilach tańczy i rysuje.

Linia rozwoju

Certyfikowana Providerka TRE – Pedagog    Spacerowiczka („Łazik”)    Fotografia (pasja)  – Trenerka rozwoju osobistego    Arteterapia (taniec, muzyka, malarstwo, rysunek mandali)